Únor 2008

Šťastnou cestu-Informace 2.

28. února 2008 v 20:11 | Kája |  Šťastnou cestu
Anglický název:Bon Voyage
Český název:Šťastou cestu
Datum vydání u nás:7.září 2007
Oficiální zařazení:šestý datadisk
EA stránka:About The Sims™ 2 Bon Voyage
Patch:Stáhnout patch pro Bon Voyage - 15,5 MB (EA update page)
Vyžeňte vaše simy pryč od každodenních povinností a vemte je na vzrušující cestu do jedné ze tří exotických lokalit! Ať už budou odpočívat na svěžím tropickém ostrově v luxusním hotelu, kempovat na vrcholcích hor nebo prozkoumávat kulturu Dálného východu, rozhodně se budou vaši simové dobře bavit a užívat si nových možností odpočinku a znovunačerpání sil. Už je pomalu pošlete balit kufry na nezapomenutelnou cestu!
*Cestujte do tří exotických destinací:
Každé místo má svou jedinečnou krajinu a místní obyvatele, jako je třeba ohňová tanečnice nebo ninja, které vaši simové mohou potkat a učit se od nich. Vyzkoušejte místní kuchyň, obdivujte země s jejich zvláštnostmi spolu se svými simy.
*Pošlete své simy na výlety:
Třeba na jízdu lodí s proskleným dnem k pozorování života ve vodě, dobbodružné cesty džípem a další exkurze - zkrátka zábavné nové aktivity pro vaše simy, ale možná najdou nová překvapení i v obchodech!
*Nakupujte a objevujte nové předměty:
Na svých cestách mohou simové nakupovat věci, které nikde jinde nekoupí včetně vzácných šperků, které mohou buď nosit nebo přivézt domů jako dárek. Klopýtejte po tajemných místech, sbírejte mušle na pláži nebo zkuste vykopat poklad.
* Okuste bydlení v nových hotelech a ubytovnách:
Utrácejte za luxusní pokoje nebo šetřte simoleony a vyberte si pohodlnou ubytovnu. Vaši simové si pak mohou užívat pohodlí hotelové služby, máčet se ve lázni a další.

The Sims 2: Volný čas

27. února 2008 v 21:13 | Kája |  Volný čas

Anglický název:Free Time
Český název:Volný čas
Datum vydání u nás:28.února 2008
Oficiální zařazení:sedmý datadisk
EA stránka:About The Sims™ 2 Free Time
Nyní mohou simové znovu objevit radosti volného času! Probuďte v simech opravdovou vášeň pro nové činnosti a doveďte je k dokonalosti. Ať už to bude při hraní fotbalu, při hodinách baletu, opravování aut s kamarády nebo stavěním vláčků, vaši simové budou mít nyní víc možností získat nové zkušenosti, prohloubit přítelství a vylepšit si tak své životy. Nechte je vyrábět nové předměty pro každodenní život - oblečení, keramiku a další. Vaši simové budou moct také odemknout skryté odměny tím, že se stanou mistry ve svých zálibách či zcela nových kariérách. Prozkoumejte širokou škálu nových zájmových činností a změňte tak životy vašich simů!
* Objevte nové záliby vašich simů ze širokého spektra nových aktivit - sport, vědu, umění či rukodělné výrobky. Zcela nové záliby zahrnují basketbal, fotbal, opravování aut, balet a dokonce i hledání mimozemské existence ve vesmíru!
* Nové zájmy nabízejí i nové životní odměny. Pokud se váš sim stane mistrem v nové činnosti, může si odemknout nové aspirace, získat odměny a nalézt tajný pozemek.
* Pokud má sim dostatek schopností, může prodávat umělecké a rukodělné výrobky nebo může váš sim zkusit štěstí proti ostatním v taneční, kuchařské nebo herní soutěži!
* Všechny nové skupinové aktivity jsou skvělou možností pro simy trávit čas s rodinou či přáteli. Dokonce přibudou i nové aktivity pro děti a batolátka včetně malování na stole nebo hraní s kostkami!
* Zájmové činnosti jsou plné neočekávaných okamžiků, obzvlášť pro simy s nízkou úrovní dovednosti. Váš nový sim může spatřit na vlastní oči medvěda, může se mu zdeformovat nádoba na hrnčířském kruhu, během turistiky může narazit na jedovatou rostlinu a další hrůzy.
Obrázky:

Hrála jsem si v BodyShopu :D

27. února 2008 v 21:08 | Kája
Z nudy jsem si hrála v Body Shopu :D A jak to dopadlo? Takhle:
:-p

Návštěvnost!!!

25. února 2008 v 14:56 | Kája
Jééé,lidi! Právě mi přišla návštěvnost!
Bylo vás tu celkem 185!Já,fakt díky!mám tento blog teprve asi 2týdny rozjedenej!Musím vám fakt poděkovat!Doufám že tolik budu mít tak za 2měsíce za den :D

2.Design

24. února 2008 v 11:11 | Kája |  Designy
Udělala jsem DESIGN :) Tam ten už tu byl asi týden...mno..tak náhled:
Líbí?Mě celkem jo =)

Aktuálně k 23.Únoru!

23. února 2008 v 17:14 | Kája |  Aktuálky
☺Aktuální článek k 23.Únoru☺

Hlasujte,pls!!!!

23. února 2008 v 17:11 | Kája
Pls,hlasujte pro Denisu!!!! Klik na TUHLE stránku adejte v menu: Zvolit nejkrásnější
A pak hlasujte pro číslo 110(Jmenuje se to Bořkov!)Pak klik na DEtail hlasování a pak na HLASOVAT! Pls,každý kdo pro níc hlásne musíte Denise napsat na blog k TOMUTO ČLÁNKU!!! e-mail a ona vám pošle supa downloady!
Když budete hlasovat tak toto:
A když to napíšete ještě dalším lidem tak ještě toto:
:)

1.SB-Tirit a Toxe

21. února 2008 v 20:49 | Kája
1.Spřátelený blog patří Tirit a Toxe.Je moooc nádherný!Najdete ho na adrese: http://tiritatoxe-good.blog.cz/
Pro majittelky:
A do majitelek kdo dodrží pravidla!(I já,že? :D)
Líbí se vám to ode mě? :)


Make-Up

19. února 2008 v 16:54 | Kája |  Downloady


1.Design

19. února 2008 v 15:30 | Kája |  Designy
Udělala jsem design!Mno.....ten od Teryz ještě nemám.Mno...bude tu jen chvilku..moc se mi nepovedl.Náhled:

Šťastnou cestu-Informace 1.

17. února 2008 v 19:45 | Kája |  Šťastnou cestu
Dejte svým Simíkům odpočinout od každodenních starostí a vezměte je na vzrušující zájezdy na tři exotická místa! Ať již budou relaxovat na příjemném tropickém ostrově, kempovat s rodinou na vrcholcích majestátných hor, či objevovat kulturu Dálného východu, zažijí vaši Simíci nové věci, při nichž si odpočinou a naberou nové síly. Pomozte jim stát se z tuctových turistů protřelými světoběžníky! Poznají nové obyčeje, jako například místní pozdravy, tance a další zvyklosti, které si s sebou vezmou domů a naučí je své přátele. Pošlete své Simíky balit na jejich životní dovolenou! Cestujte na tři vysněná místa - Každá lokalita nabízí jedinečnou krajinu a místní obyvatele, jako jsou například Ohnivý tanečník a Ninja, s nimiž se vaši Simíci setkají a něco se od nich dozví. Vyzkoušejí také místní kuchyni a při objevování nových míst budou obdivovat kulturní památky. Pošlete své Simíky na výlety - Vyjížďky na člunu s proskleným trupem, dobrodružné výjezdy mikrobusem a další exkurze, to jsou nové druhy zábavy pro vaše Simíky. Ale pozor, všude na ně může čekat nějaké překvapení! Kupujte nebo nalézejte originální předměty - Nakupujte nové originální věci, které najdete je na cestách se svými Simíky, například vzácné šperky, které mohou nosit nebo vzít domů jako dárek. Můžete s nimi také nacházet skrytá místa, na plážích sbírat lastury anebo dokonce vykopat poklad. Nocujte v nových budovách pro cestovatele - Nechte vaše Simíky vyhodit si z kopýtka v luxusním apartmá anebo ušetřete simoleony zvolte pro ně spíše útulnější ubytování. Simíci si vychutnají pohodlí pokojové služby, nechají o sebe pečovat v lázních a podobně.

Je to tady!!!!

17. února 2008 v 17:31 | Kája |  Spřátelené blogy
Jupíííííííí!Konečně!Můžu mít The Sims 2!
Objednávám si to počítačově-Obvykle to prý přijde do 2.dnů!Chtěla jsem se vás zeptat jestly by to šlo kdybych si to objednala na:
Je to ono? :-p ↓

1.Anketa

4. února 2008 v 16:11 | Kája
Co je dneska za den?

The Sims 3.

3. února 2008 v 20:50 | Kája |  Informace-TS3
  • Každý Sim dostane navýběr z možnosti pěti charakteristických vlastností.
  • Simíci budou moci být skroný, nebo může mít také velké ego.
  • Přibudou nové televizní kanály ke sledování.

The Sims 2.

3. února 2008 v 20:38 | Kája |  Informace-TS2
Ve hře The Sims 2 řídíte své Simy po celý jejich život a mísíte jejich geny z jedné generace do druhé. Určujete svým Simům jejich životní cíle; popularitu, bohatství, rodinu, romanci nebo vědomosti. Poskytněte jim dlouhou, úspěšnou existenci nebo zanechte jejich život v troskách. Zaveďte je do extrémů, od zatčení po spatření ducha, od manželství s mimozemšťanem až po napsání skvělé knihy. Vypusťte svou kreativitu s novým Create-A-Sim, novými stavitelskými možnostmi a s novou herní kamerou. Připravte se smíchat jejich geny, naplnit jejich sny a zavést je do extrémů. Co chcete udělat se životem svých Simů?