Září 2008

Mojí spolumajitelkou je.......

30. září 2008 v 19:50 | Kája |  Aktuálky
.........Mojí novou spolumajitelkou je..........
...Nessi....
Takže odteď tu bude více článků,ale i změnení vzhled a new rubriky =) tak se těšte....Bude i více komixů :) Jinak to dá velkou práci....Takže se nedivte až se tu bude něco měnit... xDNávštěvnost 0.1

29. září 2008 v 21:00 | Kája |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (22.9. 2008 - 28.9. 2008) je: Pondělí: 26 Úterý: 57 Středa: 47 Čtvrtek: 31 Pátek: 52 Sobota: 84 Neděle: 79 Celkem: 376
Děkuju že na můj blog chodíte :)

Photo Filtre Studio

29. září 2008 v 20:00 | Kája |  Jiné návody
Takže vám jsem dávám PFS ke stažení,češtinu a kód ( Aby jste ho neměly jen na 30 dnů :D ) Návod pls nekopírujte,dělala jsem ho sama :-) Pouze z uvedeným zdrojem :-)
Photo Filtre Studio Download ↓


Návod jak stáhnout nemusím psát,co? :D

Photo Filtre Studio Čeština Download ↓


Tady je to složitější...

Stáhneme na plochu a dáme: Extrahovat zde ( Extrac here ) A tuto ikonku →

Přesuneme do: Tento počítač→Místní disk C:→Program Files→PhotoFiltre Studio
Jméno a Reg.číslo
PhotoFiltre Studio vám vydrží jen na 30 Dní..Potřebujete Jméno a Registrační číslo..A já ho tady pro vás mám =)
Jméno: 12345
Reg. Číslo: 7FB27-E5370-8C4A7-FB57A
Tak snad jsem vám pomohla :-*
Pokud nebudete něco chápat,stačí napsat do komentářů...

Fotky mojí simky 0.1

29. září 2008 v 19:00 | Kája
Snažila jsem se pro vás nafotit fotky mé simky.Snad se vám budou líbit :)
P.s.: Pište plsky komííky =o)
Jak se máte? =oD

29. září 2008 v 18:00 | Kája |  Aktuálky
Ajoj xD Nevěděla jsem co přednastavit a tak mám pro vás otázku: Jak se máte? =oD Já wím,trošku mi háblo...Tak jak se máte? Napište do komentů =D


Trápení navždy? 3.Díl

29. září 2008 v 16:00 | Kája |  Trápení navždy?
Tak jsem udělala 3.Díl komixu ,,Trápení Navždy?" Tenhle je...takový zvláštní xD Moc s emi 3.Díl nepovedl tak se nelekněte :D

Koula jsem se do adresáře,ale blbé bylo že sem nevěděla jaký má Erik příjmení.Tak jsem skoušela tak různě volat všem Erikům s tohoto města.Zavolala jsem nějákému Erikovi Audolifofovi a zvedl to nějáký starý chlap a řekl: ,,Dobrý déén,Jááák se máte?" Nepřipadalo mi to jako Erikův hlas a ani to na 100% nebyl Erik protože není tak ..blbej.. !! Skusila jsem všechny Eriky a pak mě to fakt nebavilo.Už se mi vůbec netočila hlava a bylo mi dobře.Chtěla jsem jít do školy,ale přišla bych pozdě..a táta by to stejně něják zjistil.Šla jsem se teda kouknout na tátův praocvní notebook.

Byl zaplej,takže v poho.Jenže co jsem neviděla.Táta měl přijatý e-mail.Teda už přečtený a otevřený.Já si to teda přečetla...Někdo napsal: ,,Čááu Petře ( jméno mího táty ) Jak se vede?To jsem já Michal..znaly jsme se než ses odstěhoval.Co tovje žena?" A pak tam bylo jako co napsal táta: ,,No...Já jí zabil,ale nikomu to neříkej!" To néé!Tomu nemůžu uvěřit...Chtělo se mi úplně řvát,a tak jsem to dočetla: ,,Týý woe.....A proč?" A táta odpověděl: ,,Byla hnusná a horozná a nechtěla semnou mít další dítě" A ještě ten Michal napsal : ,,Tak čau..Už budu muset končit" Já si to četla asi třikrát všechno....Jak by to ttáta mohl udělat? Vypla jsem počítač a běžela do mého pokoje kde jsem začala prudce brečet.

V očích mi tekly slzy a v krku jsem měla velký knendlík....Nevěděla jsem jak tátovi vynadat.Ani jsem nevěděla co dělat.Kde je máma?? :( Měla jsem polovinu tušení,že je to ta kostra co furt vidím.Vypadala skoro jako máma.Teda očima a vlasama.Proč to táta udělal?No asi proto že máma byla hnusná a nechtěla další dítě.No a ? Máma nebyla hnusná a že nechtěla další dítě,kvůly tomu jí táta přece nemusel zabíjet!,,Bhéé-éé..." Brečela jsem až jsem měla úplně rozmazanou řasenku...Šla jsem před zrcadlo a upravila se.

Utřela jsem si slzy,a jinak namalovala.Vzala jsem si lesk na rty a růžovo fialovou řesenku od Bruna.Všimla jsem si i,že se mi udělaly pihy na nose a na tvářích.Pak jsem taky na sebe napatlala krém,aby se mi nerozmazala rtěnka apod...Koukla jsem se z okna a vyděla jsem venku táty auto.,,To je divný" řekla jsem si a pak jsem slyšela jak se otevřely dveře. ,,A kruci" řekla jsem potichoučku.Táta je tady....C-Co budu dělat?Co mu řeknu? Ptala jsem se jen tak pro sebe....Šla jsem teda za ním...Byl azse na počítači..

Vtrhla jsem za ním rychlostí blesku a hned sme mu řekla: ,,Tatí!! Proč jsi zabil mámu?!!!" Ani jsme nevěděla že toto ze mě vyleze...On mi řekl: ,,Ty jsis četla můj E-Mail?!!" Já se ptala první,ale odpověděla jsem mu na to: ,,Chtěla jsem na počítač a bylo to tam! Nevyjel si z toho! A odpověz na mojí otázku!Jak si mohl kvůly takový blbosti zabít mámu?!!" Táta chvilku přemýšlel a pak řekl: ,,Zlato to je dospělácká a moje věc!" Najednou jsem se zase rozbrečela........

Táta na mě jen koukal a říkal mi: ,,Zlato nebreč,to ti je fákt líto?" Já na něj chraptivě zařvala: ,,Jo je!!" Táta řekl sexy hlasem na mě: ,,No..když máma nechtěla smenou dítě,nechtěla by jsi ho semnou ty?" Já mu řekla: ,,Tati,co blázníš?!!!" On mi řekl: ,,Tak zítra,až nebudeš brečet...Na tvoje 18.Narozeniny..." Já se na něj uraženě dívala...a furt brečela...

Když v tom se vedle mě objevila máma ( Teda nevím,jestly je to máma,musím se jí na všechno zeptat! ) Tak jsem se jí potichoučku zeptala: ,,Ma-Mami?Jsi to ty?" Ona mi tence a hezky řekla: ,,Jsem to já,neplač holčičko..." Táta na mě čuměl jak na blbce...Ptal se mě: ,,Na koho tady mluvíš?" Já sem na něj zařvala: ,,Na mámu!!" Táta pokrčil rameny a odešel. Pak jsem si ještě s mámou povídaly... Já jí řekla: ,,Jaktože tě vidím jenom já?" Ona pokrčila rameny a řekla: ,,To newím zlatíčko,ale jsi v nebezpečí!Táta s tebou che mít děti nebo tě zabije" Já sem na ní koukala z otevřenou pusou a pak máma ještě řekla: ,,Už budu muset jít zaltíčko,dávej pozor a buď opatrná" Já na ní ale ještě zakřičela: ,,Ma-Mami!!"
!!Pokraočvání příště!!

Odteď každou hodinu článek...

29. září 2008 v 15:25 | Kája |  Aktuálky
 • Ahooj x)
 • Takže jsem se rozhodla udělat každou hodinu jeden článek.
 • V 16:00 tu čekejte 3.Dílek komixu ,,Trápení navždy?"
 • Teď jdu ještě přednastavit články.Teda nečekejte třeba v 04:00 hodin ráno nějáký článek.Nechci jich zas tolik přednastavovat článků třeba po půlnoci.Od 12:00 do 22:00 =o) Teda dneska až od 16:00,snad newa....!
 • =o)

Stále se můžete hlásit....

28. září 2008 v 21:36 | Kája |  Miss Sims 2008
 • Ahooj xD
 • Chtěla jsem vám jenom onzámit že se ještě sále můžete hlásit do Miss Sims 2008 a to...
 • **TADY**
 • Mám zatím jen pět soutěžících a byla bych ráda kdyby vás bylo aspoň deset....
 • ´
 • Teď jdu spáát....Zítra tu čekejte 2.Díl Komixu Trápení navždy ? a další články =o)
 • Ps: Rozhodla jsem se přidávat jeden článek za hodinu...ale to se dozvíte zítra...
 • Doblou :-*

Hlásnete pro mě , prosím ?

28. září 2008 v 17:18 | Kája |  Aktuálky
Ahooj lidišky.Promińte že tu dneska nic nebylo.Byla jsem v ZOO njn....Ale teď pro vás mám prozbičku.... xD Nemohly by jste pro mě hlásnout?? A kde ?
http://lovely-lucy.blog.cz/0809/1-kolo-sonb Je to SONB a pokud máte rádi můj blog tak můžete hlasovat pro Káju :)

Trápení navždy? 2.Díl

27. září 2008 v 21:28 | Kája |  Trápení navždy?
Další díl komixu Trápení Navždy? je tu =oD Tak si oh přečtěte a zanechte komíky =o)
Probudila jsem se a koukla na hodiny.Byly dvě hodiny po půlnoci.Strašně se mi motala hlava a bylo mi blbě.A strašná zima...brrr.....Měla jsem si vzít jiné pyžamo,ale radši mě napadlo abych si zapla topení a ohřála se.Snad vstanu.Jak se mi točila hlava,myslela jsem že snad ani nevstanu.
Tak se mi teda povedlo vstát.Ohřívala jsem si všechno.Ruce,nohy hlavu apod.Ale nepomohlo to.Bylo mi ještě hůř a málem jsem i spadla...Neudržela jsem se na nohách a tak jsem se pokusilo dojít k postely.Ale v tom jsem uviděla vedle mé postele židly,kterou jsme měly v kuchyni a ještě předchvilkou tam nebyla.Klepala jsme se zimou.A šla jsem si sednout na tu židly.

Sedla jsem si teda na ní...Jenže jak sem se znovu ohlédla,židle byla pryč a já spadla na zem na zadek.Zařvala jsem ,,Áááu.." Jenže nikdo mě neslyšel.To je divný...táta má asi tvrdý spánek.Bodeď by ne když furt pracuje na počítači a pracuje dlouho v práci.Jenže dneska měl volno.Fakt jsem se bála...Asi mám halucinace.Jenže v tom,jsme dostala strašnou chuť k jídlu.Ale fakt strašnou.Běžela jsem do kucheně v tom slabém pyžamu.

Otevřela jsem potichu ledničku,abych nevzbudila tátu.Jenže ta lednička začala hučet.Něco jsem v ní vyhrábla a okamžitě tu ledničku zavřela.Nechci aby mi táta vynadal že ještě nespím..a určitě by měl nějáký kecy...Jenže já ale vytáhla buchtu co má ráda vždycky tak máma,a umí jí z naší rodiny nejlepší udělat.Najednou jsem se málem rozbrečela a začala se mi motat hlava...Radši jsem jí šla dát do trouby.

Nojo....Fakt jí umí dělat nejlépe z naší rodinyPootevřela jsem troubu a ,,Echm,echm,ééchm.." Zakašlala jsem když na mě vlýtnul smradlavý kouř z trouby.Teď jsem se už málem pozvracela,ale já měla fakt vážně úplně velkou chuť k jídlu že bych snědla i celou ledničku,kdyby táta nebyl doma.Radši jsem uhla na stranu a vzala si kuchyňské rukavice a dootevřela troubu a vylétl na mě ten kouř ještě víc.Tak jsem zase uhla na stranu a vyndala můj..eh..moučník.
Tak jsem si sedla ke stolu a uvyděla jsem tam chleba.No..To jsem si mohla dát ten chleba.Nakousla jsem čtvrtku mého spáleného moučníku ale pak mi z něj byla zima a dostala jsem husí kůži.Jenže v tom přišel táta.Ouu,jéé....Hned na mě začal něco kecat: ,,Zlatíčko,je už pozdě večer!Jaktože nespíš?!!" Já se hned začala...bránit ,, Tatí,měla jsem halucinace je mi zima a hrozně blbě od žaludku a mám hroznou chuť k jídlu. " On na mě mluvil tenoučkám hláskem jako nějáká holčička ,, Jéé,kočíčínko moje zlatá.Pojedeme k doktorovi,a to hned zítra.A teď jsi lehni..Třeba ti bude líp" Moc jsem ho neposlouchala protože se mi motala hlava a řekla jsem mu ,,J-Jo jasně tatí" Tak táta teda odešel....

Jakmile odešel.Já sem zívla a podrbala se na zádech,otočila se do předu a viděla jsem nějákou kostru... ,,Uáááááááááááááááááááá!Tatííí pomóóóóc!!!!" Řvala jsem přes celé město.Jenže táta neslyšel.Ta kostra se podobala mámě.Teda jenom vlasama a očima. Zeptala jsem se jí strachy: ,,K-Kdo jste?A co mi chcete udělat?Nechte mě,pomóc!!" Jenže ona neodpověděla.Já utekla do postele a šla jsi lehnout...Klepala jsem se ještě víc...Málem jsem se strachy rozbrečela a volala maminku...
Když jsem byla v pokojíčku tak jsem se zamkla a klíč dala pod polštář,které jsem si hezky natřepala.Bála jsem se té Kostry...Musím s tím něco udělat.Jenže já k doktorovi nechci.A hlavně chci do školy,protože jsem to Erikovi slíbila.Když jsem si lehla,slyšela jsem hlasy: ,,Sophie!Pojď sem!Jsi v nebezpečí!Sophie..Chci tě zachrániz" C-co to bylo?Schovala jsem se pod deku a něco mě chytlo za nohu... ,,Ááááááááááááááááá!!" Zaječela jsem a pak jsem usla.

Když jsem se ráno probudila,šla jsem do koupelny pověsit na sušák nějáké oblečení a moje nejoblíbenější šaty.Jenže ta pračka něják divně hučela,a já zase slyšela: ,,Sophie..Já tě musím zachránit!Ty jsi v nebezpečí!Soophie!" Zamotala se mi hlava a já sem málem spadla na zem.Když v tom přišel táta.Asi chtěl na záchod..

Přišel ke mě a ptal se mě: ,,Tak co zlato,už je ti lépe?" Jenže já mu nechtěla říct že sem slyšela ty hlasy,ještě bych nešla do školy a musela do blízince...tak jsem mu řekla: ,,Ne...Je mi fajn tati..akorát se mi trochu točí hlava" Jenže že se mi točí hlava jsem neměla říkat! Protože on mi řekl že.. : ,,Kotě,neměla by jsi dneska jít do školy.Dneska tam prostě nepůjdeš.Zítra máš přece oslavu narozenin a musíš se uzdravit...Já sem na něj smutkem říkala: ,,Tatínku...prosím,prosím!Já to mímu klukovi Erikovi slíbila!" Jenže já blbec jsem tohle taky neměla říkat! Začal na mě řvát: ,,Klukovi?!!Já říkal žádné líbání Sophie!!" Začala jsem se ale vymlouvat: ,,Tatí...Já ho ale miluju" Když v tom se táta urazil a řekl mi: ,,Jdu do práce,vyřešíme to až se vrátím!Nikoho jsem nepouštěj a do školy nejdeš!!" Já sem normální blbka,říkala jsem si a šla Erikovi zavolat.Teda já neznala číslo a tak se kouknu do adresáře.
!!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!

6.Bleskovka

27. září 2008 v 15:48 | Kája |  Bleskovky
 1. Čawes xD
 2. Nechceš být se mnou majitelkou blogu? Pokud ano,klikni SEM!!
 3. Jak se jmenuje nový datadisk co právě vyšel?
 4. Jaký datadisk mi doporučuješ ? ( Který je tvůj nejlepší apod.. )
 5. Na diplom bude Simka,ju??
Cena:

Kráásný set šesti šatiček =o) Vyhrává vás nekonečno xD Bleskovka končí až napíšu do komentářů: **STOP**

Hledám Spolumajitelku!

27. září 2008 v 12:49 | Kája |  Aktuálky
Ano!Je to tak!Hledám SpoluMajitelku..!Pravidla a přihláška:
PRAVIDLA:
 • Musí mít Sims2
 • Musí sem přidávat minimálně jeden článek za den...
 • Musí umět designy apod...
 • Musí dělat komixy
 • Atd.
Přihláška do komentářů:
 • Přezdívka
 • Věk
 • Blog ( Pokud máte )
 • Známe se něják? ( SBéčko,z ICQ apod.. )
 • Tvoje ICQ!

Lesklá Podlaha

26. září 2008 v 22:12 | Kája |  Downloady
Hledala jsem nějáké bezva pózovače a narazila jsem na lesklou podlahu ( Teda já jí viděla hodněkrát,ale dávám jí i sem xD)!!Jo a najdete jí v zrcadlech =oD

Kráásný vlásky

26. září 2008 v 18:21 | Kája |  Downloady

Trápení navždy? 1.Díl

26. září 2008 v 14:47 | Kája |  Trápení navždy?

Takže jsem konečně udělala 1.Dílek nového komixu :) Ale je takový divný.Snad newa...Je to ale první díl a on se rozjede =o)
Nazdáárek deníčku.Zrovna jsem přišla ze školy,která se mi docela líbí i když je bez kamarádů a kamarádek.Vyžehlila jsem teda tátovo oblečení.Bylo tam ještě i mámi spodní prádlo.Vyžehlila jsem ho a dala k tátovi do skříně.Pak jsem roztřídila ponožky a odnesla je do skřínky.

Amelie Broging - Photoshooty 0.1

25. září 2008 v 16:36 | Kája
První Photoshooty modelky blogu Amelie Broging.Jsou na téma: Příroda.Tak si je vychutnejte xD
Líbí se vám? =o)

Aktuálně k 25.9.

25. září 2008 v 16:27 | Kája |  Aktuálky
Blog a Já
No...Takže nic xD Dneska jsme psaly tři testy :( Snad budu mít dobré známky...Jinak tento design tu ještě chvíly bude,pak ho změním =)
Komixy
Trápení navždy 1.Díl bude asi dneska nebo až zítra..Včééra jsem dostavěla domešek a byl moooc hezůů :oD
A komix Přátelé navždy bude...asi taky dnesla nebo zítra... =o)
Ostatní
Fakt newím co.... xD