Červen 2009

Zeta-TIG - Úvod

30. června 2009 v 15:14 | Sci-pi |  Zeta-TIG
Bez varování a zatim bez hlavního obrázku sem vtrhl komix Zeta-TIG.Tohle je úvod a můžete se dočkat dalších dílů.(PS:Mám to n flickru jako Kája)


Screenshot by you.

Promiňte že je to tak blbě focený ale já se moc ráda nefotim a tohle je zatim jediný aktual.Tak teda od začátku.Menuju se Elis Vonbergrová a ve škole mi říkali Zeto(Jednoho kluka napadlo Elizeta,ale to bylo moc dlouhý.Tak jen Zeta)a TIG(To je kus německýho slova pestrá).Po čase mi ale začali říkat Zeto,TIG,TIG,Zeto až z toho vzešla moje stálá přezdívka Zeta-TIG pod kterou sem i na Skype,ICQ,lidé.cz atd.Nijak sem se nebránila jen je v tom podporovala :-D.Jinak o mym životě celkem:Nedávno sem se odtěhovala ze Suty Wii(Jak herní konzole) a teď bydlíme v Gold River.Našla sem si tu práci policistky protože už jako malá sem chtěla bejt zvláštní agent 008 :-D.Neznám tu skoro nikoho a teprve se tu budu rozjíždět no :-(.Jo a asi ste si všimly tý barvy no,v porodnici to vysvětlovali jako genetickou chybu ale já nevim :-(,celej život sem se po tom pátrala a jako malá sem si slibovala že se stanu tim agentem a tohle bude můj první příopad.S kámošema sme si taky hráli jako že sme agenti a že sme zístili důvod.Bylo to super ale teĎ už mi je 20 a na svý 8-15iny můžu jen vzpomínat.

Líbil?
ANO?:-)
NE?:-(


1.DÍL BUDE ASI ZEJTRA!!


Chatujte se Sci-pi a zejtra du na párty

25. června 2009 v 15:07 | Sci-pi |  Aktuálky od Sci-pi
Takže jestli chcete hodit pokec se mnou tak neváhejte :-D.Můžete se ptát na cokoli.
Po chatovací okno klik tady>Chat Jo a teď sem online :-D

Tak a to druhý.Zejtra du na soukromou párty takže tu asi nebudu(Bych asi nebylai tak :-D)

Cheš eště být naše SB?

25. června 2009 v 14:55 | Sci-pi |  Spřátelené blogy

SB

Takže je to,už sem vás oběhla a teď se de na věc.Takže:

CHCETE EŠTĚ BEJT NAŠE SB!!!!!!!!??????

Do komentářů prosim odpovězte takto:
Přezdívku blogu
Url blogu(žádný:viz web)
ANO/NE

Vzor

Sci-pi*Kája*Pavliseb*Kačabača
the-sims-2-kaja.blog.cz
NE(:-D)

NE:A proč taky jo?Dyť bysme byly SB sami se sebou

Novej přístup SB

25. června 2009 v 14:21 | Sci-pi |  Spřátelené blogy
Takže jak ste si asi všimli moc sme svoje SB nenavštěvovali.Taky na nás moce předtim nenavštěvovali zase SB(Ne všechny).Takže beu novej přístup:

Když se někdo zeptá jestli chce bejt SB,kouknu se k němu na blog a buď mu napíšu že jo že ho beru nebo nic a to nic znamená že se můžete kouknout eště vy ostatní a napsat jesli jo nebo ne.Ale pozor!Já obíhám jen ty co bych mezi SB brala,takže jestli chce třeba Kája za SB nějakej blog o hvězdách tak ať ho navštěvuje(Nic proti Káje).Důvod:už mě nebaví navštěvovat blogy který mě vůbec nezajmaj,přece nebudou SB Sims 3 a Arma 2 ne?Já navštěvuju jen ty svoje a některý z nich a já si myslim že oni ví kdo sou u mě číslo jedna a ty navštěvuju nejradči a jim a těm ostatním se omlouvám za nenavštěvování.Teď všechny oběhnu a dám sem Cheš pořád být naše SB? (obdoba aktualizačky atd.).Kdo se nenapíše mažu :-(.

Pleasko

22. června 2009 v 17:47 | KačabačaC()()L
Jenom jedna pidi reklamka (Kájo promiň) táákže... mám vlastně s pár holkama dohazovací službu ale nikdo nám nechodí na WEB (můžem vám zařídit vztah i přes net nebo vám najdem toho člobrdu co ho máte rádi atd...cokoliv si řeknete!) a náš blog je TADY! Tak pleas kuknětě....pááá

A Sheilu má....Megan!

17. června 2009 v 21:13 | KačabačaC()()L
Promiňte že sem říkala že potřebuju víc lidí ale nikdo se nehlásil atd... ale furt potřebuju Seienu a vypravěče :-( Takže se pls hlaste Megan sem poslala textík ať to nahraje ať už to mám a ať to mám už atd.... LIDI PLEASE! přihlaste se! Newim co dodat ale to je jedno Kájo ja wim že ty máš spíš hodnej hlas...ale to je jedno ale můžeš vzít i Vypravěče .. ;-) A Sci-pi.... NWM jakej máš hlas ale jestli se hodíš aspoň trochu na Seienu tak to pls wem ;-( Tak pa xD Jinak...teď budu aktivnější na tomhle blogu než na www.kacabaca.blog.cz ale klidně taky kukněte protože brzo tam možná taky bude něco o sims :-)! tak zdarec lidičky xD a hlaste se na dabéry!

FCS

17. června 2009 v 18:34 | Sci-pi |  Soutěže,úkoly
Už nějakou dobu ste mohli posílat(Mluvim ke členům FCS).Ale neposlal ani jeden!!!!Dávám vám na to čas do pátka a pokud ani tak nikdo nenapíše a nepošle tak FCS rušim protože by to nemělo smysl!!

Další nabídka

16. června 2009 v 16:47 | KačabačaC()()L
Tááákže mám tu ještě jednu roly...a je to...Vypravěč! může to být kluk i holka hlas hodný i zlý věk jakkýkoliv! Všechno platí jako u předchozího článku.. to s tim odesílánim myslim tak pls odesílejte ja ještě nemám ani jeden E-mail co se týká konkurzu tak rychle!

Konkurz na dabérky a potom budu potřebovat i dabéry!

15. června 2009 v 21:18 | Kačabača C()()L
Buďte v klidu sem to já normoš Kačabača jen sem si tam přidala slofíško xD ale jinak.. potřebuji dabéry a v c.č. podrobnosti

Aktualizace SB-Končí

13. června 2009 v 20:02 | Sci-pi |  Spřátelené blogy
Takže aktualizace už před několika dny skončila a neaktualizovaly se tři SB(Mažu ze seznamu):


U těch spodních dvou sem docela ráda protože pořád přeskakujou nebo sem vůbec nechodí ale u první je mi to docela líto

Rise×Fall se ruší :-(

13. června 2009 v 19:53 | Sci-pi |  Aktuálky od Sci-pi
Nemám na něj čas a mnohem víc se věnuju sims 3.Promiňte těm kdo to četly ale už mě to neba.Taky Šíleně zamilovaná stávkuje,sice nekončí ale má pauzu.Místo něj tu bude novej komix.Jo a ostatní,když už budete upravovat menu tak to kdyžtak změňte i ostatnim a u aktuálek je taky potřeba změna.Ale to taky neznamená že se budete lenit a neuděláte si třeba odkaz v menu!Ne dělám si prču ale ať je to přehlednější :-D.Tak já du upravit menu no.Jo a docela mě sklamalo že ani jeden z FCS neposlal úkol,takže prosim vás pošlete.

Still gone - 2.Díl

12. června 2009 v 14:06 | Kája
Před zahradou na mně už čekal Samuel.... ,,Ahoj lásko.." vykřikla jsem na něj...,,Čau.." řekl a divně se na mně podíval..,,Děje se něco ? proč jsi mně volal ?" zeptala jsem se. ,,Ale nic..v pohodě já ti to pak povím..připravil jsem piknik...otoč se." řekl a já se otočila.
Posadili jsem se...Samuel připravil deku na naší zahradu,na ní položil košík a v tom bylo jídlo,talíře a příbory.Dala jsem si HoT Dog...No..když tam nic jinýho nebylo tak co bych si měla dát ? ,, Chutná ti ?" Zeptal se mně Samuel a opět se blbě zatvářil. ,,Jo,jo je to dborý..děkuju.." řekla jsem..I když mi jako ideální rande nepřipadá zrovna tohle je to fuk =D

Nakrmte mě prosím :-D

11. června 2009 v 17:31
Tak schválně co ze mě vyroste a doufám že budete krmit :-D.A tady sem zase já :-D


Akorát to je pod přezdívkou z e-mailu

Tak sem zpátky :-D

10. června 2009 v 20:51 | Sci-pi |  Aktuálky od Sci-pi
Včera sem příjela a dneska sem píšu!Njn,teď tady nějakou dobu nebudu nic psát protože se musim rozehrát v sims 3.Ale pak hned začnu psát komix Šíleně zamilovaná.Ten 5. díl ale nebude mít úvodní obrázek(Moc by to prozradilo :-D).6. ale už jo.A sice newm jak to ale jeden chlápek z EA games mi píše novinky a prosby takže teď zveřejnim co my za poslední tejden poslal.A taky je zajmavý že píše na blogovej e-mail.Jestli si to chcete prohlídnout klik na c.č.

Zítra jedu na ŠVP

7. června 2009 v 18:03 | KačabačaC()()L
Zítra jedu na ŠVP tak aby ste to fěděly Jinak já sem si nedala na blog takový to : Když si tohle nedáš na blog zemřeš... blbosti xD Tak mi držte palce abych neumřela xD tak pa

Still gone - 1.Díl

6. června 2009 v 16:30 | Kája
Píšu Vám 1.Díl komixu Still gone. Úvod si můžete přečíst zde..
Obrázky jsou opět nahrané na flickr.com jelikož mi to nejde dát sem.Asi mám ty fotky moc velké..

Screenshot-5 by you.
,,Wake up O sleeper, wake up ... come late to school, so hurry hurry .." začal mi zvonit budík..,,To ne...vždyť jsou prázdniny..kdo by mi mohl nastavit budíka?!!" Jelikož začal první den prázdnin,pro mně to byl nejlepší den.Nejlepších šedesát dva dní neboli dva měsíce prázdnin.Byla jsem utahaná ze zpěvu a z toho ranního vstávání.Na začátku ledna mi zrušili zastávku a musela jsem ještě k tomu chodit pěšky na tu nejbližší.Teď je ale všechno v klídku.Krátké sukně,tílka,plavky,voda,sluníčko.Všechno je super.

1.díl s Láskou: Zlodějka

6. června 2009 v 12:42 | Kačabača. Upravuje: Pavliseb |  s láskou: zlodějka
Trochu divný začátek když já to takhle včera nafotila xD

Komix Úvod S láskou: Zlodějka

6. června 2009 v 12:19 | Kačabača |  s láskou: zlodějka
Tady je první díl musela sem to nahrát na rajče protože na dev mně to nebaví dávat a flickr mi blbne a rajče mně napadlo jako jediný mám nafocený a očíslovaný 3 díly ale teď už komix Úvodní fotku etě nemám ale bude :-) Jinak nějaký ty ména... xD Třeba ta zlodějka sem jí jméno vymyslela a čte se to sejena xD

Moje screeny ze sims3 je to boziii a downz do sims3 taky!

5. června 2009 v 23:02 | Kačabača |  Obrázky-TS3
Tááákže už mám sims3 jproč sem nenapsala dřiv? mně to hrozně bafilo tady downy:

Tahle je hróózně pěkna
ADD TO GAME Když clicknete stahnete a instalce? stejna jako u dwojkz a neypaomenta že je to simka! a ne objekt ;-)

//<![CDATA[ var addToGameLabel = "ADD TO GAME"; //]]>
Recommendations0
Downloads: 24
Created: 06/05/09
English
+zajímavosti...teda spíš údaje xD
//<![CDATA[ var addToGameLabel = "ADD TO GAME"; //]]>
ADD TO GAME
a v c.č moje fotky z TS3

Jupíííííí

5. června 2009 v 14:00 Aktuálky
Jsem hrozně šťastnáááá protože mám teď od mámi 2 tisíce a až pojedu s tátou od táty Z práce tak půjdem koupit TS3 ale moc si ho neužiju protože v pondělí jedu na pondělí na ŠVP ale budu si užívat TS3 aspoň pár dnů a těšit se až se vrátim Pavliseb sem sice řekla že už sim3 mám ale já už magořim sice se říká neříkej HOP dokud nepřeskočíš já wá to dám do trochu COOL... něčeho xD Neříkej Bum jdokud fakt nespadneš ale stejně do tebe nějakej hajzl strčí xD já to jenom dala tak jak to fakt je! Tak páá jdu si číst něco o sims3 a těšit se pááá Budete mít komix a fotky a bacha!! Downy do TS3 já stahovat nebudu asi... ale wy snad jo adamsova rodinka je hustá =) tak pááá